Magazin
Trend

8 aylık hamile olan Kaya’ya “Kilo aldınız mı?” diye soran “Çok ayıp” cevabını verdi – Hazal Kaya

8 aylık hamile olan Hazal Kaya "Kilo aldınız mı?" sorusuna "Çok ayıp" cevabını verdi

Oğulları Fikret’i kucaklarına almak için gün sayan Hazal Kaya’yla Ali Atay çifti bebekleri için alışverişe çıktı. Muhabirlerin “Kilo aldınız mı?” sorusu ise 8 aylık hamile olan Kaya’nın canını sıktı.

Hazal Kaya – Anne olmak için gün sayan güzel oyuncu , eşi Ali Atay‘la objektiflere takıldı. Kaya, gazetecilerin kilo sorusuna ise “Çok ayıp” karşılığını vermekle yetindi. 8 aylık hamile Hazal Kayayla eşi Ali Atay çifti sinema keyfi sonrası oğulları Fikret için alışveriş yaptı.

GÜVENLİK KONTROLÜNE TAKILDI Hazal Kaya

Geçtiğimiz akşam İstinye Park’ta görüntülenen çift, bebek odası alışverişinin devam ettiğini söyledi. Alışveriş sonrası AVM girişinde güvenlik kontrolüne takılın çiftten Hazal Kaya, aracın bagajı açılmayınca araçtan inmek zorunda kaldı. Bir süre bagajı açmaya uğraşan Kaya’ya güvenlik görevlisi torpil geçmedi. Aracın bagajının açılmasını isteyen güvenlik görevlisi, kontrolün ardından Kaya’yı gönderdi.

Hazal Kaya

“ÇOK AYIP”

AVM çıkışı muhabilerin sorularına cevap veren anne adayı Kaya, “Hamilikte kaç kilo aldınız” sorusunu duyunca “Sorulur mu öyle bir soru çok ayıp” diyerek uzaklaştı.

Hazal Kaya Hazal Kaya

Kaynak : haberler.com

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı