Spor

Falcao’nun oturduğu villa ortaya çıktı! Aylık kirası 30 bin TL – Galatasaray

Falcao'nun oturduğu villa ortaya çıktı! Aylık kirası 30 bin TL

Galatasaray ‘ın Monaco’dan aldığı yıldız oyuncu Falcao’nun ailesiyle yaşadığı villa ortaya çıktı. Kolombiyalı yıldızın oturduğu villanın kirasının aylık 30 bin TL olduğu ve evin dekorları için 500 bin TL harcandığı öğrenildi.

Galatasaray ‘ın olay ismi Falcao, yeni evine yerleşti. Kolombiyalı yıldız, eşi Lorelei Taron’un isteğiyle Kemer Country’de tamamı ahşap bir villa kiraladı. Ünlü futbolcu, aylık kirası 30 bin TL olan evini de 500 bin TL’ye dekore ettirdi.

VİLLAYI YENİLETTİ

Galatasaray‘ın Kolombiyalı yıldızı Radamel Falcao’nun aslan yuvası ortaya çıktı. Sarı-Kırmızılı takımdan yıllık 5 milyon euroyu cebine koyacak futbolcu, aldığı 2 milyon euroluk peşin ücretle ilk iş kendisine Kemer Country’den kütük bir villa kiraladı. Ayda 300 bin euro maaş verilen Falcao, ailesiyle yaşayacağı 5 odalı villayı baştan aşağıya yeniletti.

KİRASI 30 BİN TL

Şarkıcı eşi Lorelei Taron ve üç çocuğuyla yeni evine yerleşen futbolcu, dekorasyonu yakın dostu mimar Şafak Çak’a emanet etti. Falcao, baştan aşağıya yaklaşık 500 bin TL’ye yenilettiği tamamı ahşap villanın kirası için de aylık 30 bin TL ödeyecek…

Galatasaray ‘ın olay ismi Falcao, yeni evine yerleşti. Kolombiyalı yıldız, eşi Lorelei Taron’un isteğiyle Kemer Country’de tamamı ahşap bir villa kiraladı. Ünlü futbolcu, aylık kirası 30 bin TL olan evini de 500 bin TL’ye dekore ettirdi. Detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Galatasaray Galatasaray

Kaynak: Takvim

Kaynak
haberler.com
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı