Magazin

Bülent Ersoy ‘un moraran elleri herkesi korkuttu

Şarkıcı Bülent Ersoy'un moraran elleri herkesi korkuttu

Önceki gün Şişli’deki bir mekanda sahneye çıkan Bülent Ersoy ‘un elindeki morluklar herkesi korkuttu. Geçtiğimiz hafta ağır bir hastalık geçirdiğini söyleyen Ersoy’un elindeki morlukların sebebi henüz bilinmiyor.

Bülent Ersoy , önceki akşam Şişli‘deki bir mekanda sahneye çıktı. Kendisini dinlemeye gelenlerle şarkı aralarında sohbet eden Diva, geçtiğimiz hafta çok hastalandığını anlattı. Ersoy’un elindeki morluklar ise herkesi korkuttu.

“NAZAR DEĞDİRDİLER”

Bir mekanda sahne alan Bülent Ersoy, beyaz kabarık kıyafeti ve saç aksesuarı ile konser verdi. Geçtiğimiz hafta çok hastalandığını söyleyen Ersoy, dudağında uçuk çıktığını ve şiştiğini söyledi. Kıyafeti hakkında konuşan Diva “Beğendiniz mi kıyafetimi, olmuş muyum? Nazar değdirdiler bana. Kıyafetime, makyajıma, takılarıma… Geçtiğimiz hafta hastalandım, dudağım patladı. Uçuk çıktı. Dudaklarım sanki az küçüktü, şimdi iyice büyüdü” diyerek espirili şekilde veryansın etti.

ELİNDEKİ MORLUKLAR DİKKAT ÇEKTİ

Gösterişli yüzükleriyle göz kamaştıran Ersoy’un elindeki morluklar ise herkesi korkuttu. Diva’nın elindeki morlukların nedeni ise henüz bilinmiyor.

Bülent Ersoy

Bülent Ersoy Bülent Ersoy

Kaynak
haberler.com
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı