Magazin

Ebru Polat, Ezhel’in Aya isimli şarkısında kalça dansı yaptı

Şarkıcı Ebru Polat, Ezhel'in Aya isimli şarkısında kalça dansı yaptı

Cesur paylaşımlarıyla adından söz ettiren şarkıcı Ebru Polat , Ezhel’in yeni çıkardığı Aya isimli şarkısında kalça dansı yaptı. Şarkıcı, dans videosunu da Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı.

Ebru Polat, cesur paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Reynmen’i Ela isimli şarkısıyla yaptığı dansla gündeme gelen Polat bu sefer de Ezhel’in şarkısında dans etti.

EZHEL’İN ŞARKISINDA KALÇA DANSI YAPTI

Dün akşam yayınladığı dans videosuyla ağızları açık bıraktı. Altın rengi parlak mini bir elbise giyen Polat, “Bensiz olmaz” diyerek Murda ve Ezhel’in Aya isimli şarkısında dans etti. Polat, kalça hareketleriyle izleyenleri şaşkına çevirdi.

Ebru Polat

EBRU POLAT: “HER YERDE KENDİMİ GÖRMEK İSTEMİYORUM”

Geçtiğimiz Temmuz ayında sosyal medya fenomeni Reynmen’in Ela isimli şarkısında dans eden Polat, yeni dans videosunu sadece Instagram hesabının hikaye kısmından paylaştı. Takipçilerinin dans videosunu ana sayfada paylaşması ısrarı üzerine paylaşım yapan Polat, “Hiç ısrar etmeyin bunu asla ana sayfaya koymayacağım. Uğraşamam vallahi kimseyle her yerde kendimi görmek istemiyorum şu an. Kendi sevenlerim görsün yeter.” dedi.

Cesur paylaşımlarıyla adından söz ettiren şarkıcı Polat , Ezhel’in yeni çıkardığı Aya isimli şarkısında kalça dansı yaptı. Şarkıcı, dans videosunu da Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı.

Polat, cesur paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Reynmen’i Ela isimli şarkısıyla yaptığı dansla gündeme gelen Polat bu sefer de Ezhel’in şarkısında dans etti. Detaylar için aşağıdaki fotoğrafları inceleyin.

Ebru Polat

Ebru Polat

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı