GündemSon Dakika

Öldürülen YPG’li terörist Ceren Güneş’in, CHP’li Veli Ağbaba ile Meclis’teki görüntüleri ortaya çıktı

Öldürülen YPG'li terörist Ceren Güneş'in, CHP'li Veli Ağbaba ile Meclis'teki görüntüleri ortaya çıktı

Suriye’de öldürülen terör örgütü YPG’ye katılan Ceren Güneş’in örgüte katılmadan önce TBMM’de CHP’li Veli Ağbaba ‘yı ziyaret edip, terör yandaşları tıp öğrencileri için destek istediği video ortaya çıktı. Sosyal medyada hızla yayılan görüntüye ise tepkiler yağıyor.

Veli Ağbaba – Ceren Güneş Muğla’da terör örgütü PKK/YPG yandaşlarıyla tanışıp örgüte katılan terörist  Suriye’de etkisiz hale getirilmişti. Sosyal medyada yankı uyandıran haber sonrası yeni detaylar ortaya çıkmaya başladı. Terörist Ceren Güneş’in, PKK’ya katılmadan önce Meclis’te CHP’li Veli Ağbaba’yı ziyaret etmiş ve tutuklu terör örgütü yandaşı tıp öğrencileri için destek istemiş. Sosyal medyada yayılan videoya ise sert tepkiler geliyor.

Veli Ağbaba

MECLİS’TE STETOSPOKLA POZ VERMİŞ

Muğla’da terör örgütü PKK yandaşlarıyla tanışan Güneş, ardından terör örgütü PKK’ya katıldı. Dağa çıkarak PKK’lı teröristlerden eğitim alan Ceren Güneş, ardından soluğu Suriye’nin kuzeyinde aldı. YPG üniformasını giyerek çatışmalara katılan Güneş, girdiği çatışmalarda etkisiz hale getirildi. Öldürülme haberleri büyük yankı uyandırırken, Güneş’in Meclis’te, Veli Ağbaba ile olan görüntüleri ortaya çıktı. Tutuklu terör yandaşları tıp öğrencileri için destek isteyen Güneş poz vermişti.

Suriye’de öldürülen terör örgütü YPG’ye katılan Ceren Güneş ‘in örgüte katılmadan önce TBMM’de CHP’li Veli Ağbaba’yı ziyaret edip, terör yandaşları tıp öğrencileri için destek istediği video ortaya çıktı. Sosyal medyada hızla yayılan görüntüye ise tepkiler yağıyor.

Öldürülen YPG’li terörist Ceren Güneş’in, CHP’li Veli Ağbaba ile Meclis’teki görüntüleri ortaya çıktı

Ceren Güneş Muğla’da terör örgütü PKK/YPG yandaşlarıyla tanışıp örgüte katılan terörist  Suriye’de etkisiz hale getirilmişti. Sosyal medyada yankı uyandıran haber sonrası yeni detaylar ortaya çıkmaya başladı. Terörist Ceren Güneş’in, PKK’ya katılmadan önce Meclis’te CHP’li Veli Ağbaba’yı ziyaret etmiş ve tutuklu terör örgütü yandaşı tıp öğrencileri için destek istemiş. Sosyal medyada yayılan videoya ise sert tepkiler geliyor.
Bu ve bunun gibi daha birçok haber için lütfen sitemizi Sık Kullanılanlar menünüze eklemeyi unutmayın. İstek şikayet ve önerileriniz için sitemizdeki chat uygulamasını yada mail adresimize mail gönderebilirsiniz. Harbi Haber com

Etkisiz hale getirilen teröristin fotoğrafları;

Veli Ağbaba Veli Ağbaba Veli Ağbaba

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı