Dünya Gündemi

Rusya’da bir kişi kelepçelendiği radyatörü koparıp karakoldan kaçtı

Rusya'da bir kişi kelepçelendiği radyatörü koparıp karakoldan kaçtı

Rusya’da kameraya yansıyan görüntüler şaşkınlık yarattı. Gözaltında tutulan bir zanlı, kelepçelendiği kalorifer radyatörünü kopardı. İkinci kattan atlayarak kaçan zanlının o anları kameraya yansıdı.

‘da kelepçelenerek gözaltına alınan zanlı, karakolda kelepçelendiği kalorifer radyatörünü koparıp pencereden atlayarak kaçtı. O anlar ise anbean kameraya yansıdı.

İKİNCİ KATTAN ATLADI

Rusya’da yaşanan ilginç kaçış hikayesi sosyal medyayı alt üst etti. Rusya’da bir olaya karışan zanlı,  tarafından gözaltına alınarak karakola getirildi. Polise zorluk çıkardığı ileri sürülen zanlının bileğine kelepçe takılarak bir kalorifer radyatörüne bağlandı.

Polisin ifade hazırlıklarını yürüttüğü sırada rahat durmayan zanlı, kelepçesinin bağlı olduğu radyatörü duvardan koparıp karakolun ikinci katından atlayarak karakolun önünde bulunan aracın üzerine düştü.

O ANLAR KAMERADA

Akıllara durgunluk veren kaçış olayında sesler üzerine odaya giden polisler, zanlının aşağıya atladığını fark etti. Bu sırada zanlı, düştüğü aracın üzerinden kalkarak kaçtı. Yaşanan kaçış olayı bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerası ile görüntülendi. Olayla ilgili soruşturma başlatılırken, suçu açıklanmayan zanlının yakalanıp tekrar karakola götürüldüğü öğrenildi.

Kaynak: İHA

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı