Harbici Haber – Haberin Adresi Günlük Haberler

Harbici Haber nedir?

Harbici haber gündem ve taraf tutmama ilkesini benimsemiş hızlı doğru ve güvenilir habercilik ilkeleri ile hareket eden bir organizasyondur. Vatandaşlarımızın Haber alma haklarını gözeterek yalın, doğrucu ve hassas yaklaşımlar ile okuyucularına hitap etmektedir.

Harbici Haber bir kuruluş mudur?

Harbici haber Section Team tarafından Mensan Geri Dönüşüm yatırımıyla geliştirilmiş bir web sitesi platforumudur. Bir kuruluş değildir.

Harbici kullanıcılara açık bir geliştirme platformu mudur?

Şuanlık Beta sürecinde olan bir Haber sitesi olduğu için geliştirici tarafından idare edilmektedir. İlerleyen zamanlarda bu işlerden anlayan okuyucularımız ile çalışmayı çok isteriz.

Neden buradasınız? Harbici Haber’in amacı veya vizyonu nedir?

Vizyonumuzdan cümlenin başından bahsetmiştik tekrar etmekte fayda var; Yalın, tarafsız, olduğu gibi ve okur değeri taşıyan haberleri sizlere ulaştırmak hedefimiz. Neden burada olduğumuza gelirsek, dijitalleşen dünyanın bilgi kirliliğinden hepimiz nasibimizi aldık ve parayla idare edilen medya mecralarına olan güvenimizi yitirdiğimizi fark ettik. Harbici  isminin doğuş şekli de buna dayanarak Harbi yani gerçekçi haberler sunmak. Sizlere haberleri sunarken bizde okumuş oluyoruz 🙂

Harbici.com sitesine reklam verebilir miyim?

Tabi ki her organizasyonun ihtiyacı olduğu gibi Harbici’nin de finanse olmaya ihtiyacı vardır. Reklam verme konusuna gelecek olursak bunlar detaylıca konuşulması gereken konular olduğu için canlı sohbet veya social@harbici.com mail adresine sizleri davet ediyoruz.

Bulduğum haberleri sizlere gönderebilir miyim?

Tabi ki! Çarpıcı , ilginç veya enteresan gelen haberleri bizlere iletebilirsin. Haberin kaynağına adını yazmayı ve tüm kredileri sana vererek ortamlarda havalı olmanı sağlamayı çok isteriz! Haberini bize iletmek için canlı sohbet aracılıyla bir iletişim yolu talep edebilir veya social@harbici.com mail adresinden bize ulaşabilirsin. Haberlerini dört gözle bekliyoruz!

Harbici Haber , Son Dakika Haberleri , Türkiye Gündemi , Suriye , Amerika Birleşik Devletleri , Donald Trump , Sağlık Haberleri , Kültür ve sanat haberleri , İnternet Dünyası Haberleri , Recep Tayyip Erdoğan , Spor Haberleri, Ak Parti , CHP , MHP , İyi Parti , HÜDA-PAR , HDP , İzmir – İstanbul – Ankara – Antalya – Bursa , Siyasi Haberler , Fenerbahçe , Galatasaray, Beşiktaş

Harbici Haber

Harbici.com tüm hakları saklıdır. Copy Right Mensan Geri Dönüşüm

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı